تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دنا / نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران بزرگترین مرکز پخش انواع نوار تفلون دنا در کشور میباشد. این محصول با قیمت بسیار کمتر از نمونه های خارجی به صورت عمده و خرده به فروش میرسد.

کاربرد نوار تفلون

لوله پلیکا آبیاری قطره ای مواد مصرفی است که در لوله کشی ساختمان ، لوله کشی تأسیسات و نیز خطوط انتقال آب و سایر سیالات به کار برده می‌شود و از آن برای آب‌بندی اتصالات و خصوصاً رزوه‌ای (چه فلزی و چه پلیمری) در محل اتصال با لوله و یا آب‌بندی لوله‌های حدیده شده استفاده می‌کنند.

نوار آب‌بندی که در انگلیسی با واژه PTFE شناخته می‌شود، نواری کم ضخامت (حدود ۷۰ تا ۱۰۰ میکرون) از جنس پلی تترافلوئورو اتیلن می‌باشد.

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

انواع نوار تفلون

  • MIL-T-27730A

لوله پلیکا آذر اتصال اول که بسیار سخت و محکم تهیه و تدوین شده، ضخامت سه و نیم میل را برای نوار تفلون ضروری می داند.
علاوه بر این، خلوص نود و نه درصد هم برای نوار تفلون را بر می شمارد. دومی اما تجاری تر تدوین شده و چگالی یک ممیز دو (1.2) گرم بر سانتی متر مکعب را برای معیار شناسایی کیفیت کافی می داند.

  • A-A-58092

به این ها بیافزایید آیین نامه های منحصر به فرد نیوزلند، بریتانیا، کانادا و اتحادیه اروپا را. منظور و مقصود اصلی ارائه ی این بخش، صحه گذاشتن بر اهیمت نوار تفلون به عنوان یک عضو اساسی در ساختار لوله کشی پروژه ها است.

طبقه بندی نوار تفلون بر اساس رنگ

  • نوار تفلون سفید (برای لوله هایی با ابعاد 3/8 inch به کار گرفته می شوند)؛
  • نوار تفلون زرد (برای ابعاد 1/2 الی 2 inch به کار گرفته می شوند و گاهی برچسب “gas tape” دارند)؛
  • نوار تفلون صورتی (از نظر ابعاد مشابه نوارهای زرد هستند با این تفاوت که برای سیالات هیدروکربنی با هدف ارتقا امنیت به کار گرفته می شوند)؛
  • نوار تفلون سبز (برای خطوط اکسیژنی یا لوله هایی که گاز عبور می دهند به کار گرفته می شوند)؛
  • خاکستری (اگر لوله معبر مواد با ویژگی خوردگی باشد، باید از این نوار تفلون استفاده کرد)؛
  • قرمز یا قهوه ای سوخته (این نوار تفلون نقش عایق کننده ندارد و تنها برای تسهیل اتصال لوله ها به کار گرفته می شود).

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

معرفی نوار تفلون دنا :

نوار تفلون دنا و نوار تیپ پلاک دار یکی از تجهیزات مهم و اساسی لوله کشی و آبیاری است که قابلیت آب بندی فوق العاده سریع را در مواقع اضطراری نشت لوله و اتصالات فراهم می کند.
علاوه براین، این نوار تفلون ها قابلیت اتصالات تمیز را هم نیز ارائه می دهد. گفتنی است که تنها محکم بستن اتصالات کافی نمی باشد در این حالت نوار تفلون های دنیا استفاده های عالی و عملکرد محکم را ارائه می دهد. این محصول دارای طراحی لایه ای نازک و ظریف است که از جنس تلی تترافلوئور و اتیلن می باشد. این لایه به قدری محکم است که از نفوذ جریان ها و سیال جلوگیری می کند.

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

ویژگی نوار تفلون دنا :

استفاده نوار تفلون دنا، بسیار سریع و آسان در عین حال بی درد سر و مقرون به صرفه است. به گونه ای که هیچگونه نیازی به آچار یا نیروی انسانی برای اتصال ندارد.
این نوار تفلون نه تنها برای جلوگیری از نشت آب بلکه برای آب بندی شبکه های انتقال گاز هم مورد استفاده قرار می گیرد. تحمل دمایی نوار تفلون دما از ۱۹۰ درجه زیر صفر الی ۳۰۰ درجه بالای صفر می باشد. همچنین مقاومت بالایی در برابر آب، رطوبت و حتی جریان الکتریسیته دارد.

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا در سراسر کشور به فروش انواع نوار تفلون دنا یا  نوار تیپ اصفهان و دیگر برند های مشهور می پردازد. جهت خرید ارزان قیمت حضوری یا غیر حضوری این محصولات هم اکنون با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تفلون دنا به صورت عمده

قیمت نوار تفلون دنا به صورت عمده

لوله پلیمر یزد دنا به صورت عمده را می توانید در تجهیزات کشاورزی آریا به …

دیدگاهتان را بنویسید