تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تفلون / قیمت نوار تفلون دنا به صورت عمده

قیمت نوار تفلون دنا به صورت عمده

لوله پلیمر یزد دنا به صورت عمده را می توانید در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت مستقیم به وسیله شماره های درج شده می توانید خریداری نمایید.

قیمت نوار تفلون دنا به صورت عمده

نوار تفلون دنا چیست؟

نوار تفلون دنا یا PTFE یکی از نوار آبندی های پر طرفدار موجب در بازار است که برای آب بندی خطوط انتقال آب، لوله کشی ساختمان و پیمان کاران مورد استفاده قرار می گیرید.
نوار تفلون یا PTFE از نظر ساختار ظاهری دارای ضخامت بسیار کمی می باشد ابعاد نوار تفلون 0.075 ضخامت در پهنای 12 میلی متر و در طول 10 متر طول می شود.
این نوار تفلون های از جنس پلی تترافلوئورواتیلن است که در ظروف نچسب نیز این مواد به کار می رود به همین جهت در بین مردم به نوار تفلون معروف شده است.

کاربرد نوار تفلون دنا

  • لوله پلیمری 206 یکی از معروف ترین نوار تفلون در سراسر ایران می باشد که به وسیله آن می توان انواع اتصالات گالوانیزه دنده ای را آب بندی نمود.
  • نوار تفلون دنا برای پروژه های پترو شیمی جهت آب بندی ترکیبات اسیدهای، حلالها، بازها و مواد خورنده مورد استفاده قرار می گیرد.
  • همچنین نوار تفلون دنا برای آب بندی اتصالات گازی، استفاده در تجهیزات و لوازم موتورخانه جهت آب بندی لوله و اتصالات بخار و در پروژه های پتروشیمی جهت آب بندی ترکیبات اسیدهای، حلالها، بازها و مواد خورنده مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نوار تفلون دنا

برای دریافت قیمت روز نوار تفلون دنا می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا تهران بزرگترین مرکز پخش انواع نوار تفلون دنا در کشور …

دیدگاهتان را بنویسید