تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر فلکه پروانه ای / قیمت شیر فلکه دسته بلند پارس خاور

قیمت شیر فلکه دسته بلند پارس خاور

لوله پلی اتیلن دسته بلند پارس خاور را در نرخ های بسیار پایین از طریق فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید. این محصولات دارای انواع مختلفی می باشد که دارای کاربردهای مختلف در خطوط آبیاری کشاورزی، گلخانه، فضای سبز و غیره هستند.

قیمت شیر فلکه دسته بلند پارس خاور

معرفی شیر فلکه دسته بلند پارس خاور

شیر فلکه دسته بلند پارس خاور دارای انواع کشویی و توپی می‌باشد که متناس‌ب با نیازهای کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.
این محصولات از جنس مواد اولیه پلی اتیلن ساخته شده است و از ابعاد ۷۰ سانتی متر، ۵۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر موجود می باشند. کمپانی پارس خاور در قزوین به تولید و توسعه این دسته شیرآلات می پردازد که از کاربردهای گوناگونی هم نیز بهره می برند.

به طور کلی این دسته لوله پلی اتیلن 4 بار پارس خاور دسته بلند طرفداران زیادی دارند. چراکه دارای عملکرد سریع و قابل اطمینانی است و از ساختار منحصر بفرد و مقاوم تشکیل شده است تا مدت زمان بسیار طولانی مورد استفاده قرار بگیرد.

به طور کلی این دسته شیر فلکه های پارس خاور دسته بلند طرفداران زیادی دارند. چراکه دارای عملکرد سریع و قابل اطمینانی است و از ساختار منحصر بفرد و مقاوم تشکیل شده است تا مدت زمان بسیار طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. معرفی شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی یکی‌ از پرفروش ترین ها و پرکاربرد ها در زمینه مصارف صنعتی است. این شیر فلکه همانطور که از نامش پیداست، دارای ظاهر و اشکال کروی شکل است که استفاده آسانی دارد‌. هدف اصلی این محصول قطع و وصل کردن جریانات سیال در‌ کمترین زمان ممکن به صورت بسیار کامل است. شیر دو سر رابط دسته بلند پارس خاور توپی از اجزای اصلی درپوش، بدنه اصلی، قسمت کروی و توپی شکل جهت عبور و مرور جریان ها تشکیل شده است. نحوه عملکرد منحصر بفرد این شیر فلکه به این گونه است که قیمت توپی این محصول دور یک محور چرخش کرده و از طریق این چرخاننده آب داخل آن خارج و وارد می گردد. ویژگی های شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی دارای جنس بدنه مرغوب مواد اولیه پلی پروپیلن و جنس درسته پلاستیک مقاوم است که در برابر عوامل مختلف بادوام است. این محصول از تحمل فشار کاری تا ۶ بار بهره می برد. نوع اتصال این شیر فلکه دو سر رابط و نوع دسته آن بال ولو می باشد. معرفی شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور، یکی دیگر از محصولات کاربردی و محبوب است. این محصول در انواع طول دسته های پلیمری مختلف ۳۰ سانتی متر، ۵۰ سانتی متر و ۷۰ سانتی متر تولید می شوند که کاربران می توانند با توجه به نیاز خود هرکدام را سفارش دهند. استفاده های زیاد از این شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور، در مصارف کشاورزی و سیستم های آبیاری می باشد. ویژگی ابعاد استاندارد و وزن سبک این محصول به ارزش هایش افزوده است تا تعمیر و نگهداری مقرون به صرفه ای داشته باشد. همچنین از این شیر ها می توان در هر موقعیتی از جمله آب، خاک و انواع محیط های خورنده نصب و راه اندازی کرد. مشخصات شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور در برابر نور آفتاب و درجه حرارت بالا دوام می آورد و عدم رسوب گیری است. دارای قطعات داخلی قابل تعویض است. نصب ساده و راه اندازی ساده ای دارد.

 

معرفی شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی

شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی یکی‌ از پرفروش ترین ها و پرکاربرد ها در زمینه مصارف صنعتی است.

این شیر فلکه همانطور که از نامش پیداست، دارای ظاهر و اشکال کروی شکل است که استفاده آسانی دارد‌.
هدف اصلی این محصول قطع و وصل کردن جریانات سیال در‌ کمترین زمان ممکن به صورت بسیار کامل است. شیر دو سر رابط دسته بلند پارس خاور توپی از اجزای اصلی درپوش، بدنه اصلی، قسمت کروی و توپی شکل جهت عبور و مرور جریان ها تشکیل شده است.

نحوه عملکرد منحصر بفرد این شیر فلکه به این گونه است که قیمت توپی این محصول دور یک محور چرخش کرده و از طریق این چرخاننده آب داخل آن خارج و وارد می گردد.

 

قیمت شیر فلکه دسته بلند پارس خاور

ویژگی های شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی

  • شیر فلکه دسته بلند پارس خاور توپی دارای جنس بدنه مرغوب مواد اولیه پلی پروپیلن و جنس درسته پلاستیک مقاوم است که در برابر
  • عوامل مختلف بادوام است.
  • این محصول از تحمل فشار کاری تا ۶ بار بهره می برد.
  • نوع اتصال این شیر فلکه دو سر رابط و نوع دسته آن بال ولو می باشد.

معرفی شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور

شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور، یکی دیگر از محصولات کاربردی و محبوب است.
این محصول در انواع طول دسته های پلیمری مختلف ۳۰ سانتی متر، ۵۰ سانتی متر و ۷۰ سانتی متر تولید می شوند که کاربران می توانند با توجه به نیاز خود هرکدام را سفارش دهند.

استفاده های زیاد از این شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور، در مصارف کشاورزی و سیستم های آبیاری می باشد.
ویژگی ابعاد استاندارد و وزن سبک این محصول به ارزش هایش افزوده است تا تعمیر و نگهداری مقرون به صرفه ای داشته باشد. همچنین از این شیر ها می توان در هر موقعیتی از جمله آب، خاک و انواع محیط های خورنده نصب و راه اندازی کرد.

مشخصات شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور

شیر فلکه کشویی دسته بلند پارس خاور در برابر نور آفتاب و درجه حرارت بالا دوام می آورد و عدم رسوب گیری است.
دارای قطعات داخلی قابل تعویض است.
نصب ساده و راه اندازی ساده ای دارد.

مزیت شیر فلکه دسته بلند پارس خاور

  • شیر فلکه دسته بلند پارس خاور دارای وزن سبک و نصب سهل و ساده ای است.
  • قابل استفاده در همه سطوح زیر زمین، آب و خاک های مختلف می باشد.
  • دارای کارایی قطع و وصل سریع جریان های آب.
  • این شیرآلات در برابر آب و هوای مرطوب کاملا مقاوم هستند.
  •  از دیگر مزیت های این شیرها استفاده آنها در آب ها و خاک ها و محیط های خورنده است.
  • این شیرهای قطع و وصل پلی اتیلنی مدل های مختلفی دارند که از نمونه های خوب و مورد تایید آن ، تولیدات شرکت پارس خاور قزوین است.

قیمت شیر فلکه دسته بلند پارس خاور

قیمت شیر فلکه دسته بلند پارس خاور انواع و‌مدل های شیر فلکه دسته بلند پارس خاور با نرخ مقرون به صرفه را از طریق وب سایت ما سفارش دهید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیر پروانه ای ویفری

قیمت شیر پروانه ای ویفری

قیمت لوله آب روکار پروانه ای ویفری در همه نوعه با نرخ پایین به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید