تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله پلی اتیلن / قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر در سایز های مختلف که به عنوان لوله فرعی در کشاورزی استفاده میشود را میتوانید با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری سفارش دهید.

کاربرد لوله های دریپر دار 16 میلیمتر

لوله های قطره ای ۱۶ میلیمتری عمدتا به عنوان لوله‌ فرعی در لوله پلی اتیلن به روز قطره ای در زمین‌های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
لوله آبیاری دریپر دار 16 میلی متر کوچک ترین سایز در لوله های پلی اتیلن می باشد.
لوله دریپر دار برای آبیاری، انتقال کود و سموم کشاورزی به پای محصولات کشاورزی، نهال، درخت و غیره برای افزایش راندمان آبیاری ، افزایش محصولات، کاهش فرسایش خاک ، کاهش هزینه استفاده می شود.

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

انواع لوله های آبیاری

  1. لوله های فولادی
  2. لوله های پلاستیکی
  3. لوله های چدنی
  4. لوله های مسی

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

 

مزایایی لوله های دریپردار 16 میلیمتر

  •  لوله های دریپر دار به صورت کلافی در طول های 200 و 400 متری با ضخامت های 1/4 و 1/2 و در دو نوع ساده و دریپردار با وزن های 19 ، 21 و 25 کیلویی تولید می شود.
  • لوله پلی اتیلن دریپردار بسته به سفارش مشتری 20 ، 30 و 50 سانتی متر می باشد.
  • ضخامت دیواره لوله پلی اتیلن سایز 16 میلی متر 0/4+=1/4 فشار کاری 4 اتمسفر وزن هر متر 0.64 و در نوع 0/3+=1/2 فشار کاری 6 اتمسفر وزن هر متر 0.73
  • تزریق دوغ آب به پی ساختمان های بتنی می باشد.

معرفی لوله دریپردار ۱۶ میلی متری :

لوله دریپردار ۱۶ میلی متری یکی از تجهیزات پرکاربرد و محبوب است که از قبل در کارخانه دریپرهایی با فاصله های معینی بر روی آن تعبیه شده است.
این محصولات، قابلیت آبیاری باکیفیت را حتی در مسیر های ناهموار، شیب دار و غیر مسطح را به بهترین شیوه ممکن فراهم می کند. همچنین قابلیت آبدهی این لوله های لوله پلی اتیلن پارس به صورت یکنواخت و فراگیر است.
به علاوه این لوله در مقایسه با سایر نوار تیپ ها و لوله ها از طول عمر بالا و هزینه اقتصادی تری برخوردار است.

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

ویژگی های لوله دریپردار ۱۶ میلی متری :

قطره چکان های تعبیه شده بر روی این دسته از لوله دریپردار ۱۶ میلی متری، به گونه ای است که از قابلیت جریان گردابی حداکثر سرعت در سطوح قطره چکان خود برخوردار است.
این ویژگی موجب می شود تا از به وجود آمدن رسوبات و سپس گرفتگی جلوگیری شود.
این لوله های دریپر دار ۱۶ میلی متری از دبی های خروجی متعدد ۲/۵ لیتر در ساعت الی ۸ لیتر در ساعت برخوردار می باشد. هر کدام از موارد را می توانید به صورت دلخواه و متناسب با نیاز های محصولات خود آن را انتخاب کنید.

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

محاسن لوله دریپردار ۱۶ میلی متری :

لوله دریپردار ۱۶ میلی متری دارای شکل ظاهری بسیار نرم و انعطاف پذیر است که حمل و جابه جایی ساده ای دارد. همچنین دارای آبدهی همسان و یکسان است که آبیاری همه جانبه و فراگیری را در زمین های زراعی فراهم می کند.
این امر موجب رشد عالی و باکیفیت گیاهان می شود. این محصولات دارای طول عمر بالا و ماندگاری است.
زیرا در مقابل نور بالای خورشید، اشعه ماوراء بنفش، ضربه ها، فشار های داخلی و خارجی، پوسیدگی، شکستگی و خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند. همچنین نصب و تعبیه آسان و ساده ای دارند.

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

قیمت روز لوله دریپردار 16 میلیمتر

لوله دریپردار 16 میلیمتر و سایر تجهیزات مورد نیاز سیستم های کشاورزی را در بهترین جنس ها و باکیفیت ترین عملکرد ها را تنها و تنها از طریق وب سایت ما پیدا کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش عمده و خرده ارزان قیمت این محصولات هم اکنون با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده در وب سایت ما اقدام کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

صادرات لوله پلی اتیلن 63 به عراق

صادرات لوله پلی اتیلن 63 به عراق

صادرات لوله پلی اتیلن آبیاری پلی اتیلن 63 به عراق به صورت عمده و خرده …

دیدگاهتان را بنویسید