تجهیزات آبیاری آریا
خانه / سینی نشا / فروش سینی نشا تهران با ارزانترین قیمت

فروش سینی نشا تهران با ارزانترین قیمت

فروش سینی نشا تهران با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی لوله پلی اتیلن آب لوله نیز می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی ما این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایید.گ

قیمت سینی نشا گوجه 128 حفره

کاربرد سینی نشا

سینی نشا در دو جنس پلی اتیلن و یونولیتی در حفره های مختلف نیز تولید شده است و برای نشا و کاشت انواع محصولات کشاورزی بیشترین استفاده را دارد و شما می توانید محصولات کشاورزی را برای ورود به زمین کشاورز آماده سازی نمایید.

معرفی سینی نشاء

لوله پلی اتیلن آباده یکی از تجهیزات پرکاربرد مورد استفاده در باغبانی، گلخانه ها و مزارع و غیره می باشد که نقش مهمی در پرورش بذر ها ایفا می کند. همچنین یکی از روش های نوین و رایج است تا گسترش و رشد منظم انواع محصولات مختلف را فراهم کند. این سینی نشاء ها انواع مختلفی دارند که با استفاده از آن مانع از تلفات و آسیب های متعدد در محصولات زراعی می شود. یکی از تفاوت های عمده این سینی نشاء ها در جنس های مختلفی که تشکیل می دهند از جمله پلی پروپلین، پلی اتیلن، پلی استیرن و غیره می باشند.

فروش سینی نشا تهران با ارزانترین قیمت

عملکرد سینی نشاء چگونه است:

هدف اصلی سینی نشاء کشت و پرورش صحیح نشاء ها به روش جدید و مؤثر می باشد.
با توجه به اینکه مرحله های رشد بذر ها بسیار حساس است و در کیفیت محصول اثر بخصوصی دارد، برای همین استفاده از سینی نشاء گاهی لازم و ضروری می شود.
تفاوت دیگر این محصولات در اندازه ها، سلول های تشکیل دهنده، اشکال مختلف و غیره می باشد. این سلول ها موجب رشد محصولات گلخانه ای به صورت عمودی و منظم می شود. برای همین ورود نور خورشید به وسیله این سینی نشاء ها به عمق و ریشه گیاه به خوبی محدود می شود.

ویژگی های سینی نشاء

اغلب سینی نشاء ها به مجرای تهویه هوا مجهز هستند. این ویژگی منجر می شود تا تعادل هوای مورد نیاز برای گیاهان فراهم شود و آن ها را در مقابل پوسیدگی نیز محافظت می کند.
همچنین با جلوگیری از ایجاد رطوبت داخل محصولات مانع از دچار شدن گیاهان به بیماری های قارچی می شود.
همه ی این ویژگی های منحصر به فرد موجب می شود تا محصولات زراعی را زودتر از موعود مورد نظر برداشت کنید و گیاهان رشد و کیفیت بسیار خوبی داشته باشند.

فروش سینی نشا تهران با ارزانترین قیمت

دیگر مشخصات کلی سینی نشاء:

سینی نشاء ها از مدل های گوناگونی با حفره ها و عمق های متعددی تشکیل شده اند.
این سینی نشاء ها می توانند هر بار پس از مصرف دوباره باز هم مورد استفاده قرار بگیرند برای همین قابلیت تمیز کردن ساده ای برای استفاده های بعدی دارد. این محصولات کنترل بسیار عالی برای آفات و بیماری های متعدد دارد.
این سینی نشاء های متنوع باتوجه به حفر و عمق مورد نیاز برای خاک و کشت های کشاورز به دلخواه انتخاب می شود. همچنین از تلاش های نیروی انسانی، کود و انرژی و غیره به خوبی صرفه جویی می کند‌.

فروش سینی نشا تهران با ارزانترین قیمت

مزایایی سینی نشا

  • دارای زاهکش و تهویه مناسب
  • دارای حفره های استاندارد برای انواع گیاهان
  • قابلیت آویزان شدن را دارد.
  • مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد.
  • مناسب برای انواع شرایط آب و هوایی
  • مقرون و به صرفه
  • پس از هر دوره می توانید آن را ضد عفونی کنید.
  • از هدر رفت آب جلوگیری می کند.

فروش سینی نشا تهران

فروش سینی نشا تهران با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار در حفره های مختلفی در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را می توانید به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش سینی نشا تهران با ارزانترین قیمت

قیمت سینی نشاء گوجه فرنگی در بازار

قیمت سینی نشاء گوجه فرنگی در بازار از نرخ پایین تری برخوردار می باشد ولی …

دیدگاهتان را بنویسید