تجهیزات آبیاری آریا
خانه / اتصالات پلی اتیلن / فروش اتصالات پلی اتیلن پلی ران

فروش اتصالات پلی اتیلن پلی ران

لوله پلیکا آبیاری قطره ای پلی ران با قیمت بسیار ارزان به صورت عمده و خرده تنها از طریق تجهیزات کشاورزی آریا پخش و عرضه می گردد. قابل ذکر است هرنوع و سایزی از نوع این اتصالات برای تأسیسات انواع لوله کشی ها متناسب است.

اتصالات پلی اتیلن 16 بار به قیمت کارخانه

کارآمد اتصالات پلی اتیلن پلی ران

سیستم آبیاری کارآمد نیاز به یک مدیریت آبیاری دارد که باید تجهیزات مورد استفاده و هوشیارانه عملکرد صحیح آن را به دقت مورد توجه قرار دهد. برای کارکرد آسان سیستم های آبیاری، داشتن لوله ها و اتصالات کشاورزی مناسب برای اطمینان از بهره مندی کامل از آن ضروری است.
درنتیجه اتصالات پلی اتیلن پلی ران دارای طول عمر بالایی هستند. بنابراین، هنگام خرید آنها، از اطمینان مرغوبیت و دوام نیز برخوردار خواهید شد.
از آنجا که این اتصالات راه حل های لوله کشی طولانی مدت هستند، اینها برای مدت زمان قابل توجهی در هزینه عملیاتی صرفه جویی می کنند.

مزایایی اتصالات پلی اتیلن ران

کارایی بالا در لوله پلیکا آذر اتصال کشاورزی، لوله کشی، گازکشی، کانال کشی و غیره

  • مقاومت شیمیایی
  • مقاوم در برابر آتش
  • مقاومت در برابر خوردگی

لیست موجودی اتصالات پلی اتیلن ران

  • اتصال نر
  • اتصال ماده
  • رابط
  • تبدیل
  • زانو
  • سه راهی
  • کمربند ها و غیره

کاربرد سه راهی پلی اتیلن

سه راهی پلی اتیلن در ابعاد مختلف ۹۰ و ۴۵ درجه موجود است. این محصول برای اتصال سه قسمت لوله با قطر یکسان به یکدیگر استفاده می شود. سه راهی اتصال لوله پلی اتیلن از پلی اتیلن با مقاومت بالا ساخته شده است. از قدرت مکانیکی و فشاری بالایی برخوردار است.
نصب و راه اندازی آسان ، نیازی به حذف حلقه بست از اتصال هنگام نصب ندارد. اتصالات سه راهه برای لوله های PE قادر به تأمین آب تحت فشار بالا ، عالی برای همه سیستم های تأمین آب تا 80 درجه است. از این سه راهی PE می توان در خانه و فضای باز استفاده کرد. سه پایه گیره PE را می توان بدون تجهیزات خاصی نصب کرد.

فروش اتصالات پلی اتیلن پلی ران

ویژگی های کلی اتصالات پلی اتیلن پلی ران

امروزه در واقع محبوب ترین نوع اتصالات به لوله های پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن پلی ران می باشد که علاوه بر سبک وزن بودن، از دوام بالایی نیز برخوردار است و از همه مهمتر قابل استفاده برای آب سرد و گرم است.
تعدادی از جنبه های مثبت در استفاده از این لوله ها وجود دارد ، یعنی فن آوری ساخت به این اتصالات اطمینان می دهد که دارای نصب و راه اندازی قبل اعتماد است و دارای هزینه نگهداری و نصب بسیار ناچیزی است.
این اتصالات دارای تنوع شکل و سایز های مختلفی است که جهت انتخاب در به کار گیری آنان در مسیر خطوط لوله کشی برای شما مشکلی پیش نخواهد آمد.

این نوع اتصال درجه سختی بالای سیستم آبرسانی را فراهم می کند و هر گونه نشتی را حذف می کند ، همچنین از ورود آلودگی ها به محیط خارجی به سیستم آبرسانی که اتصالات آبرسانی بر روی آن نصب شده است ، جلوگیری می کند.

کاربرد اتصالات پلی اتیلن پلی ران

از اتصالات پلی اتیلن پلی ران برای تامین آب برای آنها به طور گسترده ای در خطوط لوله صنعتی و خانگی ، در سیستم های آبیاری و گلخانه ها استفاده می شود.
آنها غیر سمی و از نظر باکتریایی ایمن هستند ، نصب آنها آسان است و حداقل 50 سال عمر مفید دارند. این نوع اتصالات با قطرهای متعدد تولید شده اند. همچنین فشار کار بستگی به قطر دارد ، از 4 تا 12.5 بار محدوده دارد.
لوله ها و اتصالات پلی اتیلن می توانند برای آب صنعتی و آشامیدنی ، برای فاضلاب جریان آزاد ، برای محافظت از کابل های تلفن و برق از آسیب مکانیکی استفاده شوند.

فروش اتصالات پلی اتیلن پلی ران

فروش اتصالات پلی اتیلن پلی ران به صورت عمده در کمترین نرخ قیمت توسط وب سایت ما انجام می گردد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن استاندارد پلی اتیلن آبیاری قطره ای در فروشگاه تجهیزات کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید