تجهیزات آبیاری آریا
خانه / تجهیزات آبیاری قطره ای / تجهیزات آبیاری باغ با قیمت ارزان

تجهیزات آبیاری باغ با قیمت ارزان

لوله پلی اتیلن استاندارد باغ با قیمت ارزان با بهترین کیفیت در انواع مختلف به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر است.

انواع تجهیزات آبیاری باغ

کاربرد تجهیزات آبیاری باغ

آب مایه حیات است که برای آبیاری درختان، تاک ها، گلخانه های و زمین های کشاورزی کاربرد دارد و برای آبیاری این زمین های کشاورزی باید از یک سری تجهیزات آبیاری باغ استفاده کنیم تا آبیاری مقرون و به صرفه و داشته باشیم و از رشد علف های هرز جلوگیری کنیم و آب به پای گیاه برسد.

انواع تجهیزات آبیاری باغ

انواع تجهیزات آبیاری باغ

 • لوله و اتصالات آبیاری قطره ای
 • منبع آب
 • نوار تفلون
 • لوله های دریپر دار
 • ایستگاه کنترل مرکزی (شامل ایستگاه پمپاژ و ایستگاه فیلتراسیون) که خود ایستگاه پمپاژ شامل پمپ و متعلقات آن است.
 • ایستگاه فیلتراسیون نیز از فیلتر سیکلون یا فیلتر شن (بسته به نوع منبع آب برداشتی، یکی از این دو نوع فیلتر استفاده می‌شود. فیلتر سیکلون یا هیدروسیکلون برای چاه‌های آب، و فیلتر شن برای استخرهای ذخیره آب می‌باشد)
 • تانک کود
 • فیلتر توری یا دیسکی (فیلتر دیسکی ذرات کوچکتری نسبت به فیلتر توری جذب می‌نماید)
 • لوله اصلی
 • لوله آبرسانی
 • لوله‌های جانبی یا لوله‌های فرعی (لاترال‌ها)
 • قطره‌چکان و اتصالات لازم
 • پمپ آب

معرفی لوله های دریپر دار :

لوله های دریپر دار یکی از تجهیزات مهم لوله پلی اتیلن برای ساخت گلخانه باغ و زمین های کشاورزی است که از عملکرد عالی بهره می برد.
این لوله ها ساخته شده از مواد اولیه پلی اتیلن مرغوب است که در واقع در سایز های مختلف ۱۶ میلی متر و ۲۰ میلی متر طراحی شده اند. این لوله ها از قبل در کارخانه به قطره چکان هایی مجهز شده اند و عمل آبرسانی را به صورت قطره قطره و یکنواخت بر روی خاک ها پخش می کند. این امر موجب‌ شده است تا در مصرف زمان و نیروی کار اضافی صرفه جویی شود. همچنین دیگر نگران خارج شدن دریپر ها بر اثر فشار یا ضربات نباشید.

معرفی لوله های دریپر دار : لوله های دریپر دار یکی از تجهیزات مهم آبیاری باغ و زمین های کشاورزی است که از عملکرد عالی بهره می برد. این لوله ها ساخته شده از مواد اولیه پلی اتیلن مرغوب است که در واقع در سایز های مختلف ۱۶ میلی متر و ۲۰ میلی متر طراحی شده اند. این لوله ها از قبل در کارخانه به قطره چکان هایی مجهز شده اند و عمل آبرسانی را به صورت قطره قطره و یکنواخت بر روی خاک ها پخش می کند. این امر موجب‌ شده است تا در مصرف زمان و نیروی کار اضافی صرفه جویی شود. همچنین دیگر نگران خارج شدن دریپر ها بر اثر فشار یا ضربات نباشید. ویژگی لوله های دریپر دار : لوله های دریپر دار، دارای قطره چکان های با فاصله میزان ۱۵ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر می باشد. این لوله ها علاوه بر سایزهای متعدد در انواع ضخامت ها تولید شده اند که مناسب با نیازهای کاربران انتخاب می شوند. این لوله ها وزن سبکی دارند و از خاصیت انعطاف پذیری مناسبی برخوردار هستند. همچنین در مقابل درجه حرارت ها، کود شیمیایی، اشعه ماورا بنفش و غیره دوام بالایی دارند. معرفی فیلتر دیسکی : فیلتر دیسکی دارای انواع مدل ها، سایز، ها و برند مشهور می باشند. نقش اصلی این محصولات در حذف و پاکسازی آب سیستم های آبیاری از مواد معلق مانند، شن، ماسه و گل و لای می باشد. با این وجود دیگر دریپر ها مسدود نمی شوند و دچار رسوب گیری نمی شوند. طراحی این فیلتر ها به دیسک های پلاستیکی قوی است و به شیار های باریک و ظریف مجهز است. این فیلتر های دیسکی موجود در وب سایت ما دارای نصب و راه اندازی ساده، کارایی مناسب، مقاومت بالا در برابر خوردگی، پوسیدگی و غیره می باشد. معرفی قطره چکان : قطره چکان ها یا دریپر ها از لوازم اصلی سیستم های آبیاری باغ ها و کشاورزی است که موقعیت نصب آن ها در انتهای اتصالات مربوطه می باشد. قطره چکان های موجود در فروشگاه ما دارای انواع اندازه ها، مارک های مشهور و ویژگی های مختلف می باشند. هر کدام از این دریپر ها دارای فراهم کردن راندمان عالی آبیاری و صرفه جویی در مصرف آب هستند. همچنین در کاهش رشد علف های هرز و آفات ها کمک بسزایی می کنند.این قطره چکان ها علاوه بر پخش آب، قابلیت توزیع کود و سموم را هم اعمال می کند. قیمت تجهیزات آبیاری باغ جهت خرید ارزان قیمت تجهیزات آبیاری باغ هم اکنون با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ویژگی لوله های دریپر دار :

لوله های دریپر دار، دارای قطره چکان های با فاصله میزان ۱۵ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر می باشد.
این لوله ها علاوه بر سایزهای متعدد در انواع ضخامت ها تولید شده اند که مناسب با نیازهای کاربران انتخاب می شوند. این لوله ها وزن سبکی دارند و از خاصیت انعطاف پذیری مناسبی برخوردار هستند. همچنین در مقابل درجه حرارت ها، کود شیمیایی، اشعه ماورا بنفش و غیره دوام بالایی دارند.

تجهیزات آبیاری باغ با قیمت ارزان

معرفی فیلتر دیسکی :

فیلتر دیسکی دارای انواع مدل ها، سایز، ها و برند مشهور می باشند. نقش اصلی این محصولات در حذف و پاکسازی آب سیستم های آبیاری از مواد معلق مانند، شن، ماسه و گل و لای می باشد.
با این وجود دیگر دریپر ها مسدود نمی شوند و دچار رسوب گیری نمی شوند. طراحی این فیلتر ها به دیسک های پلاستیکی قوی است و به شیار های باریک و ظریف مجهز است.
این فیلتر های دیسکی موجود در وب سایت ما دارای نصب و راه اندازی ساده، کارایی مناسب، مقاومت بالا در برابر خوردگی، پوسیدگی و غیره می باشد.

تجهیزات آبیاری باغ با قیمت ارزان

معرفی قطره چکان :

قطره چکان ها یا دریپر ها از لوازم اصلی سیستم های آبیاری باغ ها و کشاورزی است که موقعیت نصب آن ها در انتهای اتصالات مربوطه می باشد. قطره چکان های موجود در فروشگاه ما دارای انواع اندازه ها، مارک های مشهور و ویژگی های مختلف می باشند.
هر کدام از این دریپر ها دارای فراهم کردن راندمان عالی آبیاری و صرفه جویی در مصرف آب هستند.
همچنین در کاهش رشد علف های هرز و آفات ها کمک بسزایی می کنند.
این قطره چکان ها علاوه بر پخش آب، قابلیت توزیع کود و سموم را هم اعمال می کند.

تجهیزات آبیاری باغ با قیمت ارزان

قیمت تجهیزات آبیاری باغ

جهت خرید ارزان قیمت تجهیزات آبیاری باغ هم اکنون با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش تجهیزات آبیاری در مشهد

فروش تجهیزات آبیاری در مشهد بدون واسطه

فروش تجهیزات آبیاری در مشهد بدون واسطه بدون واسطه با بهترین کیفیت آغاز شد. آبیاری …

دیدگاهتان را بنویسید